Kad sākt sūknēšanu?
Pirmajās 6 stundās pēc dzemdībām, vēl labāk, ja pirmajās 2-3 stundās. Ja ir pagājis vairāk laika, sāciet sūknēšanu, lai uzsāktu piena veidošanos.
Kā sūknēt - ar rokām vai sūkni?
Pirmos 2 dienas labāk sūknēt ar rokām, lai iegūtu vairāk jaunpiena. No trešās dienas efektīvāk ir izmantot elektrisko piena sūkni abām krūtīm, samazinot sūknēšanas laiku uz pusi.
Cik bieži sūknēt?
Vidēji ik pēc 2-3 stundām, t.i., 8-12 reizes dienā. Ja intervāls starp sūknēšanām ir vairāk nekā 15 minūtes, tas tiek uztverts kā jauna barošana. Dienā var sūknēt biežāk, lai naktī būtu ilgāki intervāli.
Cik ilgi sūknēt krūtis?
Vienas sesijas ilgums ir apmēram 10-15 minūtes. Ja tiek izmantots sūknis abām krūtīm, tas aizņem 15 minūtes; ja vienai krūtij – 30 minūtes.
Kā ātrāk sūknēt vairāk piena?
- Masējiet krūtis pirms sūknēšanas.
- Maksimāli atslābinieties sūknēšanas laikā.
- Skatieties uz mazuļa foto vai video.
- Izmantojiet meditatīvas atslābšanas tehnikas.
Kā palielināt piena daudzumu?
- Bieža sūknēšana pirmajās nedēļās.
- Sūknējiet krūtis 2-3 īsos piegājienos.
- Izmantojiet "power-pumping" tehniku (20 min sūknēšana, 10 min atpūta, 10 min sūknēšana, 10 min atpūta, 10 min sūknēšana).
Svarīgi ir, cik bieži un cik ilgi jūs sūknējat. Neskatoties uz to, ka sākumā var būt maz piena, turpiniet sūknēšanu nepieciešamo laiku un biežumu. Rezultāti būs redzami nākamajās dienās. Dažām sievietēm nepieciešams vairāk pūļu laktācijas uzsākšanai.
Nākamreiz es rakstīšu par piena sūkņiem un to izvēli.
Недоношенные дети, которых мы часто называем торопыжками, отличаются от доношенных детей по нескольким важным параметрам. Эти особенности связаны с тем, что их организмы не успели полностью развиться в мамином животике. Рассмотрим, чем именно они отличаются и какие вызовы стоят перед ними и их...
Читать статью полностьюPēc priekšlaicīga mazuļa piedzimšanas, vecākiem rodas daudz jautājumu un bažu, tostarp arī par to, kad pirmie viesi var nākt ciemos. Priekšlaicīgi dzimušiem bērniem ir īpašas vajadzības un rūpīgi jāizvērtē, kad ir droši uzņemt viesus mājās.
Atv...
Читать статью полностьюKad pasteidzīgais mazulis piedzimst priekšlaicīgi, vecāki bieži vien nav gatavi šim notikumam. Neplānota dzemdība prasa īpašu uzmanību un rūpes, kā arī specializētas lietas, kuru vecākiem var vienkārši nebūt. Šādās situācijās mūsu labdarības klubs ar lepnumu ...
Читать статью полностью